English / Japanese versions:

З 2003 року ТОВ «Ядзакі Україна» функціонує на ринку праці Закарпаття. На сьогодні ми є одним із найпотужніших роботодавців області.
За останні кілька років число персоналу зросло на 30%, що свідчить про стабільний розвиток компанії. Загалом в компанії «YAZAKI» працює більше 285000 працівників у цілому світі.

 

 

Прийом на роботу проводиться за двома основними напрямками. Кандидатам з вищою освітою та знанням англійської чи німецької мови пропонуються невиробничі посади (за спеціальністю). Або ж вони, як і кандидати без вищої освіти, можуть бути запрошені на виробничі посади (оператора на лінії).

На підприємстві немає суворих вимог щодо освіти. Компанія при потребі організовує навчання для персоналу.

Варто зауважити, що «Ядзакі Україна» приділяє особливу увагу навчанню та розвитку професійних навичок своїх працівників.

Організовуються різноманітні тренінги та навчання для підвищення кваліфікації чи здобуття нових знань у сфері автомобілебудування, стажування на інших заводах «Ядзакі». 

 


Працевлаштування в компанії починається із заповнення анкети та співбесіди. Якщо перший етап був пройдений успішно, компанія пропонує 10-денне навчання, протягом якого стажер може опанувати теоретичні знання і практичні навички, необхідні для обраної посади. Кожен може здобути додаткову виробничу кваліфікацію, навчаючись у досвідчених працівників у зручний для нього час.

 

 


«Ядзакі Україна» шукає ініціативних працівників, які бажають створювати своє майбутнє разом із великою міжнародною компанією. Ми працевлаштовуємо сотні закарпатців, що цінують високі умови праці та стабільний заробіток. Влаштовуючи вас на підприємство, компанія надає ряд переваг, що дозволяють не тільки комфортно працювати, а й цікаво відпочивати:


– сприятливі робочі умови;
– транспортування;
– харчування за доступними цінами;
– медичне страхування;
– постійне підвищення кваліфікації;
– програми бонусів та винагород;
– цікаве дозвілля.