English / Japanese versions:
У продовження співпраці з «Ужгородським центром професійно-технічної освіти»: днями відбулося нагородження успішних учнів спеціального курсу за другий семестр. Така мотивація стимулює майбутніх спеціалістів якнайкраще освоювати навчальний та практичний процес.
 
 
 
 
 
 
 
 

Традиційно, тепер уже під час другого семестру проводилось оцінювання всіх учнів за критеріями успішності теоретичного навчання та виробничої практики, а також відвідуваність занять. Цього разу підведення підсумків конкурсу відбулося 28 червня 2017 року в боулінг-клубі.
Жюрі конкурсу визнало беззаперечними переможцями наступних учнів: Балогу Михайла – 1 місце, Шоляк Василя – 2 місце та Мешко Михайла – 3 місце.
Виконавчий директор ТОВ «Ядзакі Україна» Мілош Босак та директор Державного навчального закладу «Ужгородський центр професійно-технічної освіти» Сергій Тимко привітали  переможців та вручили їм цінні подарунки: МР3-плеєр (третє місце), мобільний телефон (друге місце) та планшет (перше місце).
Потім розпочалася спортивна розважальна програма — турнір з боулінгу. Після цікавої та напруженої гри переможцем у боулінг-турнірі став Балога Михайло, той же найуспішніший у навчанні. Його нагородили кубком та грамотою.

 

Традиційне продовження мотивації для учнів училища

 

Традиційне продовження мотивації для учнів училища

 

Традиційне продовження мотивації для учнів училища

 

 

Спілкуючись у невимушеній атмосфері, прозвучали слова про подальшу плідну та активну співпрацю, учням побажали успіхів у майбутньому.
А сьогодні на учнів ПТУ вже чекає останній екзамен та святкова лінійка. 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно