English / Japanese versions:

У сучасних умовах ведення бізнесу на нашому підприємстві часто проходять аудити у різних сферах діяльності. І це є невід’ємною частиною успішного функціонування ТОВ «Ядзакі Україна». Адже дотримання усіх стандартів та підвищення рівня якості – основні пріоритети роботи на нашому заводі.

 

 

 

 

 

 


Так минулого тижня із 6 по 8 вересня на нашому заводі проходив Kako-Tora аудит, який проводили аудитори з Японського офісу Yazaki містер Ямада та містер Ішікава.
Kako-Tora – це інструмент для підтвердження відображення контрзаходів після виявлення критичних проблем в процесі виробництва. Під час аудиту проводилась детальна перевірка всіх ділянок виробництва, згідно запроваджених японських стандартів.
Загалом аудитори залишились задоволені процесами, які функціонують на нашому заводі, роботою, дисципліною операторів та слідування ними робочих інструкцій і стандартів, чистотою на робочих місцях.
Цитата зі слів містера Ямади: "Ядзакі Україна має хорошу систему якості та виробництва.  Будь ласка, підтримуйте наявну позицію та продовжуйте рухатись до ще вищого рівня якості”.

 

На підприємстві успішно пройшов Kako-Tora аудит

 

На підприємстві успішно пройшов Kako-Tora аудит

 

На підприємстві успішно пройшов Kako-Tora аудит

 

На підприємстві успішно пройшов Kako-Tora аудит

 

Отже, хочемо висловити велику подяку всім працівникам ТОВ  «Ядзакі Україна» за плідну роботу, підтримку системи та допомогу під час проведення аудиту.

 

Відділ якості

скачать dle 10.4фильмы бесплатно