English / Japanese versions:

Минулого тижня з 18 по 22 вересня на нашому заводі проходив аудит по переходу на новий стандарт IATF 16949. Стандарт IATF 16949:2016 «Вимоги до системи менеджменту якості в автомобільній промисловості та організаціях, що виробляють відповідні запасні частини»,  який відміняє та заміняє технічну специфікацію ISO/TS 16949:2009, згідно якого наш завод був сертифікованим з 2004 року.

 

 

 

 

 


Стандарт IATF 16949:2016 визначає основні вимоги до системи менеджменту якості в автомобільному виробництві та організаціях, що виробляють відповідні запасні частини. Таким чином, цей Стандарт систем менеджменту якості в автомобільній промисловості не може розглядатися як окремий стандарт. Він повинен розглядатися в якості доповнення та використовуватися у поєднанні з стандартом ISO 9001:2015. Метою цього Стандарту є розробка системи менеджменту якості, яка забезпечує постійне покращення, акцентуючи особу увагу на попередженні дефектів та зниження відхилень та нераціональних втрат в ланцюгу постачальників.

 

Перехід заводу на новий Стандарт систем менеджменту якості

 

Аудит  проводили аудитори із зовнішньої компанії LRQA. Перевірку ми  пройшли успішно з декількома не суттєвими відхиленнями. 
Хочеться подякувати та відзначити всіх робітників нашого підприємства, які гідно підготувалися до перевірки, надавали вичерпні відповіді на запитання аудиторів та довели, що  система управління якістю на нашому заводі працює та постійно вдосконалюється.

 

 

Перехід заводу на новий Стандарт систем менеджменту якості

 

 

Аудитори залишилися  задоволеними нашим процесом виробництва, системою, яка у нас побудована та постійно підтримується, а також  відповідальним ставленням до своєї роботи всіх працівників заводу. Особливо сподобалось та було відзначено аудиторами: 5S (чистота, охайність виробничих, офісних та складських приміщень і сам ідеальний стан заводу), обізнаність операторів та офісного персоналу щодо виконання своїх обов’язків та своєї роботи.
Звичайно, нам ще багато в чому потрібно вдосконалюватись, але сподіваємось , що докладаючи належних зусиль з відповідальним ставленням до своєї роботи, наступного року обов’язково пройдемо наглядовий аудит з ще кращими результатами.

 

 

Перехід заводу на новий Стандарт систем менеджменту якості

 

Отож, хочемо висловити подяку всім працівникам ТОВ "Ядзакі Україна” за плідну співпрацю, за допомогу та підтримку під час проведення аудиту, а також побажати усьому колективу нових трудових здобутків!
 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно