English / Japanese versions:

ТОВ «Ядзакі Україна» — яскравий приклад європейських стандартів як виробництва, так і ведення справи. Цей завод — не лише робоче місце для більше 1500 працівників, а майже як їхній другий дім.

 

 

 

 

 

 


Компанія є одним із найбільших роботодавців Закарпаття. Завод виготовляє продукцію у сфері автомобілебудування, а саме електрокабельну продукцію (джгути). Запорукою стабільної роботи є високий професійний рівень працівників компанії. Тому ТОВ «Ядзакі Україна» завжди вітає у своїх рядах як досвідчених людей, що володіють глибокими знаннями, так і людей, що хочуть та вміють навчатися. Варто зазначити, що зараз проходить пошук працівників у всіх регіонах України.
Успішно працюючи вже понад 14 років, підприємство здобуло авторитет стабільного і соціально відповідального роботодавця. Комфортні умови праці, продумана соціальна політика та приємна атмосфера на ТОВ «Ядзакі Україна» у результаті сприяють неабиякій продуктивності праці та дотриманню високих технологічних стандартів. Сьогодні підприємство успішно виконує багато соціальних програм для своїх працівників за різними напрямками, плануючи на ці потреби у своєму бюджеті значні фінансові кошти. Тому що це — відображення рівня відповідальності підприємства перед суспільством, показник технологічного та інноваційного розвитку і потенціалу компанії.
Особлива увага тут приділяється професійній підготовці співробітників. Щорічно рядові фахівці та керівники підрозділів проходять навчання за спеціально розробленими програмами на тренінгах і семінарах, які проводять співробітники товариства або зовнішні партнери.
Майже щороку на підприємстві ТОВ «Ядзакі Україна» стартують нові проекти. Запуск кожного з них – це можливість розширити виробництво, збільшити число робочих місць і вийти на якісно новий технологічний рівень.

 

  

 

ТОВ «Ядзакі Україна» – це виробнича компанія і 80% працівників трудяться саме на виробництві. Для кожного з них створюються відповідні умови. В іноземній компанії вчаться, у першу чергу, міжнародним стандартам. Працівники розуміють, що таке система, як вона працює і як працюють елементи в середині неї. Мова йде про міжнародну систему якості, охорони праці та охорони навколишнього середовища, стандартизований процес виготовлення продукції. Всі локації компанії, всі заводи відповідають високим міжнародним стандартам.
Компанія має у своєму арсеналі безліч прикладів, коли люди з виробництва перейшли на посади керівників. Будь-яка вакансія на ТОВ «Ядзакі Україна» відкривається спочатку внутрішньо, перші два тижні шукають людей зсередини. Компанія звертає увагу на те, як саме працівник хоче розвиватись і чого він хоче досягти. Коли всі ці пункти сходяться разом – виграє і людина, і компанія.
 Крім навчання, співробітникам доступний ряд соціальних послуг і пільг. Це пільгове харчування всіх співробітників у їдальні на території підприємства, можливість оздоровлення у басейнах, страхування у випадку тимчасової непрацездатності, можливість придбання високоякісного хліба на території підприємства за приємну ціну, який випікають спеціально для наших працівників. Також, що суттєво при виборі місця роботи — безкоштовне транспортування. Якщо ж немає транспортого сполучення, то іногородніх працівників підприємство забезпечує житлом, а саме затишними гуртожитками європейського типу, що знаходяться неподалік від місця роботи. Гуртожитки облаштовані всією необхідною комплектацією від електричного чайника до пральної машинки, сучасним санвузлом та кухнею. 

 

ТОВ  «Ядзакі Україна» — компанія зі світовими стандартами праці

 

ТОВ  «Ядзакі Україна» — компанія зі світовими стандартами праці

 

 

ТОВ  «Ядзакі Україна» — компанія зі світовими стандартами праці


ТОВ  «Ядзакі Україна» — компанія зі світовими стандартами праці 

 

ТОВ «Ядзакі Україна» не забуває і про діток своїх працівників, тому влітку забезпечує оздоровчими путівками дітей співробітників у дитячий табір, взимку — організовує новорічні заходи і подарунки, також цього року стартувала акція «Готуємо учнів до школи». Щоліта є можливість кільком діткам побувати в Японії.

 

ТОВ  «Ядзакі Україна» — компанія зі світовими стандартами праці

 

ТОВ  «Ядзакі Україна» — компанія зі світовими стандартами праці

 

Здоров’я і безпека працівників має першочергове значення для ТОВ «Ядзакі Україна». Ми намагаємося створити для персоналу всі необхідні умови. Політика адміністрації підприємства базується на принципах пріоритету життя і здоров’я працівників, повної відповідальності за створення безпечних і нешкідливих умов праці; комплексного розв’язання завдань охорони праці на основі економічних та соціальних програм, досягнень в галузі техніки та охорони навколишнього середовища; соціального захисту працівників; здійснення навчання працівників з питань охорони праці та професійної підготовки.
І звичайно ж ТОВ «Ядзакі Україна» — це комфортне та безпечне робоче місце, сучасна система кондиціювання, обладнаний медкабінет, преміювання кращих працівників, цікаве дозвілля, стильний і охайний робочий одяг і не тільки... Все вище перераховане, важливі фактори для вибору надійного роботодавця.
ТОВ «Ядзакі Україна» хоче бачити Україну економічно розвиненою державою і щоб люди в цій країні жили гідно. Тому щодня крок за кроком на власному прикладі на підприємстві показують європейський шлях досягнення цієї мети.
Приєднуйтеся до команди ТОВ «Ядзакі Україна»!

 

 

Діана Білецька

скачать dle 10.4фильмы бесплатно