English / Japanese versions:

Історія червоної стрілки походить від символу ромба, який використовував Язакі Денсен Когйо, попередник Корпорації Yazaki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ромбовидний символ завжди був прикріплений до продуктів Yazaki. Він був розроблений із використанням перших букв Yazaki Electric Wire. "Y" було поставлено в центрі, "E" ліворуч і "W" на правій стороні ромбіда. Кажуть, що пан Садамі Язакі, засновник Yazaki, взяв на себе ініціативу щодо розробки нового символу.

  

 

На додаток до корпоративного символу в цей час використовувався логотип Yazaki у червоному курсовому сценарії. Садамі Язакі побачив коробку проводів, чітко позначену логотипом Yazaki у маленькому гірському селі на Філіппінах під час поїздки до Південно-Східної Азії. Кажуть, що він був дуже здивований і глибоко вражений, одночасно і з’явився девіз Ядзакі: "Корпорація, що йде в ногу зі світом".
Через розширення Yazaki стало необхідним стандартизувати корпоративний символ. Це було оголошено в 1951 році, коли корпорація Yazaki відзначила свій 10-річний ювілей.
Згідно із вченням Мотонарі Морі (самурайський полководець), він попросив своїх трьох синів зігнути стрілу. Хлопчики це зробили, і стріла розламалася відразу, тому Морі разом з’єднав три стріли і попросив своїх синів спробувати знову. Хлопці використовували всі свої сили, але цього разу не змогли розірвати стріли. Іншими словами, одна стрілка (людина) слабка, але три складених стріли (працюючих разом як команда) важко розламати.
Виходячи з цієї історії та того факту, що форма букви E, що використовується в ромбії, подібна до трьох стрілок, Садамі Ядзакі висловив припущення, що стрілка повинна використовуватися як корпоративний символ. Це було початком стріли Yazaki.

   

 

Символ поточної стрілки був створений внутрішніми працівниками, без будь-якої зовнішньої підтримки дизайнерів або експертів. Вона була подана до патентного відомства в травні 1952 року і запатентована в травні 1953 року. До речі, «Yа» — з японської означає «стріла».
У момент створення стрілки Язакі мав на меті глобальну експансію. Це вже досягнуто, і з гордістю за нашу корпоративну політику ми сьогодні намагаємось досягти більшого значення для "Корпорації, що йде в ногу зі світом" та "Корпорацією, яка потрібна суспільству".

 

 

За матеріалами https://www.yazaki-europe.com/about-us/news-press/

скачать dle 10.4фильмы бесплатно