English / Japanese versions:

Третій рік поспіль триває дієва співпраця між ТОВ «Ядзакі Україна» та Ужгородським центром професійно-технічної освіти. Завдяки злагодженим діям підприємства та навчального закладу у цьому навчальному році набрано вже третю групу студентів, які навчаються за спеціальністю «Слюсар – електромонтажник та в`язальник схемних джгутів».

 

 

 

 

 


Уже в перші дні навчання студенти побували на підприємстві. Для майбутніх спеціалістів було організовано цікаву екскурсію, під час якої вони мали змогу отримати вичерпну інформацію про саму компанію та ознайомитись з умовами праці на підприємстві. Студенти були приємно здивовані від побаченого, а найбільше вражені чистотою, злагодженістю та порядком, що панують на заводі.
Компанія приділяє значну увагу не тільки навчанню студентів, а й організації їх дозвілля, адже під час відпочинку завжди можна познайомитись ближче, більше дізнатись про майбутні плани учнів тощо.
З цією метою представники ТОВ «Ядзакі Україна» спільно з учнями та викладачами провели вільний час у кінокомплексі «Доміон». 
Представники компанії та викладачі обговорили наступні кроки співпраці у майбутньому, а учні у невимушеній атмосфері мали змогу більш детально дізнатись про діяльність компанії, а також можливості кар’єрного росту та досягнення успіху висококваліфікованими спеціалістами.
Для мотивації учнів до навчання оголошено традиційний конкурс, результати якого будуть підведені після закінчення двох семестрів. Всі були дійсно вражені цією новиною, адже на переможців чекають цінні призи.
На закінчення вечора всі учасники переглянули 3D-фільм «Геошторм».

 

Маріанна Ярчич,
Ольга Андрусів

скачать dle 10.4фильмы бесплатно