English / Japanese versions:
Днями відбулася зустріч виконавчого директора ТОВ «Ядзакі Україна» Мілоша Босака з головою Об’єднання організацій роботодавців Закарпаття Володимиром Пановим. У спілкуванні також взяли участь юрист інвестиційного підприємства Володимир Сільваші та Марина Паращинець — заступник директора ТОВ «Сезпарксервіс» керуючої компанії індустріального парку «Соломоново».
 
 
 
 
 

Ділова зустріч в офісі ООРЗ пройшла в атмосфері активного обоговорення бізнес-питань, з якими щодня працюють підприємці. Проте, саме ця зустріч була обґрунтована актуальністю певних проблем, а саме: митних та трудових.
Оскільки з 01 вересня 2017 року вступила в силу в повному обсязі Угода про асоціацію, особливого роз’яснення потребує стаття №15 протоколу щодо визначення Концепції «Походження товарів» і методів адміністративного співробітництва. Було вирішено в подальшому підготувати звернення до найвищого керівництва ДФС також від Об’єдання підприємців для врегулювання чіткого переліку документів щодо підтвердження сплати мита у ЄС, щоб уникнути подвійну його сплату під час оформлення сертифікату EUR1.

 

Партнерська співпраця: відбулося обговорення актуальних бізнес-питань

 

«Приємно, що ООРЗ активно долучається та допомагає бізесу з робочими питаннями. Це дає можливість успішно продовжувати і розвивати діяльність інвесторів Закарпаття,» — сказав Мілош Босак.

 

 

Партнерська співпраця: відбулося обговорення актуальних бізнес-питань

 

Після обговорення ще кількох питань, ділові партнери сформували поетапний план дій на найближчий час, щоб згодом вже зустрітися і підсумувати вирішення проблемних питань.
 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно