English / Japanese versions:

Відкриті вакансії

  Щоліта, уже 31-ий раз, із метою розвитку майбутнього покоління, обміну культурними традиціями, корпорація  організовує безкоштовну тижневу подорож до Японії для дітей співробітників заводів, у рамках програми «Літній табір» корпорації «Yazaki».
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Разом із представниками більше 40 націй учасники табору знаходять нових друзів майже з цілого світу, відвідують найвизначніші місця країни, знайомляться із традиціями та беруть участь у різноманітних конкурсах та іграх. Щороку діти привозять нові й нові емоції та спогади, якими діляться з нами. І їхні слова вдячності незрівняти ні з чим, їхній досвід — незабутній.
  Цього року таку можливість мало троє наших щасливчиків: Пацкан Олена,  мати – Пацкан Мар`яна, працює у нас інструктором виробничого навчання; Готра Олександр, батько – Готра Михайло, майстер із постачання матеріалу на виробництві та  Федоренко Валерій, мати – Зоя Федоренко, начальник департаменту з якості. Супроводжувала дітей Adela Galova зі словацького заводу, адже у групі були також діти з Хорватії та Словаччини.
  Тож найкраще нам розкажуть самі діти.
  Пацкан Олена:
  «Побувавши вперше в «країні, де сходить сонце», вражень безліч, емоції переповнюють, спогади залишаться назавжди.
  Японія — це країна, де збуваються мрії. Моя збулася! Це був незабутній тиждень.
  Мені сподобалося все: їжа, культура, люди, які мене оточували, щирість та щедрість.
  Також ця подорож — неоціненний досвід і нові друзі.
  Ми весело, незабутньо та з користю провели час. Побували у різних містах, відвідали багато ексурсій. Та найбільше запам'ятався Токійський Діснейленд, де ми каталися на різних атракціонах, пропливли у  безмежних джунглях, побачили всю історію «Піратів Карибського моря», відчули на собі всю атмосферу фільму. Також були на заводі та офісі «Yazaki». Цікаво було  побачити велику бібліотеку, побувати у японській школі, поспілкуватися зі школярами. Ми спробували створити власні оригамі, писати японськими символами. Всі екскурсії були насиченими та сповненими веселощів.
  Японія дала можливість побачити світ з іншого боку. Пишаюся, що відвідала таку країну. Хотіла б сказати безмежне ДЯКУЮ організаторам незабутньої подорожі до Японії.»
  Готра Олександр:
  «Все було чудово, дякую компанії Ядзакі за таку прекрасну поїздку, я ніколи не забуду її. Велике дякую нашим гідам Хонамі і Аделлі, вони були дуже терпеливими і дружелюбними.
  Найбільше запам'ятались похід в Діснейленд і в японську школу.
  У школі нас навчили робити оригамі і писати японською, хоч і лише декілька символів. У Діснейленді найцікавішим були космічні гірки і Star Wars tour. А ще неймовірна кількість роботів! Такого більше ніде не побачиш.
  Також було цікаво побачити в живу містера Ядзакі і відвідати фабрику. Їжа була дуже смачна.Номери в готелі просто вау! Ще раз дякую за все, це було неймовірно і незабутньо.»
  Федоренко Валерій:
  «Мені сподобалася Японія тим, що там дуже чисто! Самі японці дуже привітні та добрі. Але найбільше запам’ятався готель у традиційному стилі та прощальна вечірка з містером Ядзакі. Ну і, звісно, спілкування зі школярами з японської школи. Вдячний компанії за таку неймовірну подорож.»

   

  Літній табір у Японії 2019

   

  Літній табір у Японії 2019

   

  Літній табір у Японії 2019

   

  Літній табір у Японії 2019

   

  Літній табір у Японії 2019

   

  Літній табір у Японії 2019

   

  Літній табір у Японії 2019

   

  Літній табір у Японії 2019

   

  Літній табір у Японії 2019

   

  Літній табір у Японії 2019

   

  Літній табір у Японії 2019

   

  Літній табір у Японії 2019

   

  Літній табір у Японії 2019

   

  Літній табір у Японії 2019

   

   

  скачать dle 10.4фильмы бесплатно