English / Japanese versions:
Неочікуваний симбіоз між сферами бізнесу та освіти був презентований першого вересня в ДНЗ «Ужгородський центр професійно-технічної освіти».
Відтепер закарпатські випускники мають можливість не тільки здобувати спеціалізовану технічну освіту, а й, вступивши до цього класу, потрапити під опіку одного з найпотужніших роботодавців області, бренду зі світовим іменем «Ядзакі».

«Ми почали цей процес два з половиною роки тому, коли наша компанія та Ужгородський центр професійно-технічної освіти вирішили створити клас, де б готувались спеціалісти за потребою «Ядзакі Україна», - каже виконавчий директор ТОВ «Ядзакі Україна» Мілош Босак. - Університети випускають зараз багато спеціалістів, але не завжди ці випускники відповідають конкретним вимогам бізнесу, вже не говорячи про те, що сучасні технології та обладнання теж потребують спеціальних знань. Це головна причина створення такого спеціалізованого класу».
Відтак, закарпатські студенти отримали можливість здобувати професію «Слюсар-електромонтажник, в’язальник схемних джгутів, кабелів, шнурів». Перший набір нараховує 30 осіб, однак в найближчих планах розширення кількості учнів до 60-ти. Навчання триватиме 10 місяців за системою дуальної освіти, коли студенти вчитимуться безпосередньо на виробництві. Керівництво «Ядзакі» сподівається, що принаймні 70-80% випускників залишаться працювати за спеціальністю у їх компанії.
«У співпраці з компанією «Ядзакі Україна» нами була проліцензована ця спеціальність, - розповідає директор Ужгородського центру професійно-технічної освіти Сергій Тимко. – Компанія нас забезпечила на сто відсотків необхідною матеріально-технічною базою для відкриття такого класу, тому жодних труднощів не виникало».
За словами Мілоша Босака, такий крок повинен стати прикладом для других компаній: «Не потрібно нарікати, що на ринку немає спеціалістів, просто варто взятись за їх освіту, адже навіть один з тридцяти випускників може повернути вкладені в цей проект інвестиції через певний час».
З відкриттям класу студентів також привітав керівник обласного об'єднання організацій роботодавців Володимир Панов: «Перед вами сьогодні відкрилась можливість працювати в корпорації «Ядзакі», а це, повірте мені, дуже хороший шанс. Навчаючись тут, постарайтесь робити це з задоволенням, готуйтеся до роботи, йдіть на завод з думкою, що ви будете найкращими робітниками. Якщо йтимеш на роботу з задоволенням – будеш щасливим, бо дві третини життя ми проводимо саме там».
Директор Ужгородського міського центру зайнятості Сергій Олексіюк нагадав студентам про те, що для того, щоб стати успішним, треба успішно навчатись: «Навчайтесь, беріть від освіти все, що можна і станьте достойними , незалежними громадянами у нашій країні».
Заступник директора департаменту освіти на науки Закарпатської ОДА з питань профосвіти Оксана Довганич додала, що новостворена спеціальність є новою ланкою співпраці між роботодавцем та навчальним закладом, а саме це передбачає новий проект Закону про вищу освіту: «Завершивши навчання, ви зможете приступити до роботи та будете забезпечені обладнанням та технікою. Спасибі «Ядзакі» за таку можливість».
Наприкінці керівник ТОВ «Ядзакі Україна» Мілош Босак озвучив ще одну хорошу новину для студентів – компанія допоможе їм з організацією активного дозвілля: «Подумайте, який спорт вас цікавить – футбол, волейбол, карате, – і ми вам з цим допоможемо. Я знаю, як робити команди, і з вас ми зможемо зробити хорошу команду».
Більше про підприємство ви можете дізнатися на його офіційному сайті:http://www.yazaki-ukraine.com/
Mukachevo.net


скачать dle 10.4фильмы бесплатно