English / Japanese versions:
Так, днями в Ужгородському центрі професійно-технічної освіти відбулося урочисте відкриття нового класу, де 30 студентів здобуватимуть професію слюсар-електромонтажника, в’язальника схемних джутів, кабелів, шнурів. Цій події передував високоякісний ремонт класного приміщення та заміна вікон. Відкриття даної спеціальності є результатом двохрічної співпраці навчального закладу з компанією ТОВ «Ядзакі Україна».

За словами директора Ужгородського центру професійно-технічної освіти Сергія Тимка, згадане підприємство надало всю матеріально технічну базу. Остання, відповідно до державних стандартів, необхідна для отримання ліцензії на запровадження нової спеціальності.

«Без матеріальної та моральної підтримки «Ядзакі» нам нічого б не вдалося, тому ми дуже вдячні, що така прогресивна компанія дбає про наш успіх, – каже Сергій Миронович. – Тепер наші студенти мають весь потрібний для навчання сучасний інвентар: від фенів та в’язальних дощок до мультиметрів».
 

 

 До слова, нині термін навчання у згаданому закладі становить 10 місяців. Чотири із яких – проходження виробничої практики. Цьогоріч вперше застосовуватиметься метод так званої дуальної освіти, коли молодь навчатиметься безпосередньо на виробництві.


Виконавчий директор ТОВ «Ядзакі Україна» Мілош Босак зазначив, що потреба у кваліфікованих працівниках є завжди. Зазвичай їх вчать на підприємстві, проте така співпраця з освітнім закладом буде не менш корисною. Адже закарпатська молодь має великий потенціал. До речі, нині на підприємстві «Ядзакі» працює чимало випускників центру професійно-технічної освіти. Вони залишалися працювати у компанії після проходження там практики.
 

 

 

«Спочатку виникла ідея, потім тривало обговорення того, як найкраще її реалізувати, сьогодні ж бачите результат, – каже пан Мілош. – Ми розпочали нову справу. Симбіоз сфер бізнесу та освіти – успіх у розбудові держави. Кожен із учнів училища має можливість приходити на фірму «Ядзакі», аби вчитися, спостерігати як працюють найсучасніші технології. В Україні вже давно функціонують підприємства зі стандартами високо рівня, які з радістю приймуть на роботу освічених працівників. Тому завдання молоді – вчитися, розвиватися та берегти своє здоров’я. Сподіваюся, що такий жест компанії «Ядзакі» стане прикладом і для інших. Якщо ми сьогодні допоможемо навчальним закладам, то забезпечимо хороших спеціалістів для своїх підприємств на майбутнє. Тому всім нам бажаю позитивних результатів, задоволення від своєї роботи і, звісно, мирного неба над головою», – додав при зустрічі зі студентами Мілош Босак.

  

 

 На урочистій події були присутніми представники центрів зайнятості, департаменту освіти та інші поважні гості.

Зокрема голова обласного об’єднання організації роботодавців ПРАТ «Закарпаття» Володимир Панов зазначив: «Коли в одній точці сходяться два великі фактори завжди виникає маленьке диво. Точка – навчальний заклад, а фактори – всесвітньовідомий бренд «Ядзакі» та топ-менеджер, керівник Мілош Босак. Отож, коли є умілий директор, велика компанія і бажання, то завжди виходить чудовий результат. Наразі це сучасний клас, обладнаний за новими стандартами. Чому корпорація «Ядзакі» – передова компанія? А тому, що вона думає про майбутнє, про те, що буде завтра. Нам треба навчитися цінувати тих людей, які працюють в Україні, для нашого ж успіху».

Яна Корсюк.

Більше інформації про компанію "Ядзакі Україна" читайте за посиланням:  http://yazaki-ukraine.com/

 

 

 


 

  

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно