English / Japanese versions:

Відкриті вакансії

  Минулого тижня до нас завітали родичі працівників із села Новоселиця Перечинського району, у рамках продовження акції  Welcome Day. Цього разу на підприємстві побували 24 гостей і взяли участь в екскурсії та презентації, а дітки, відповідно, — у невеличкій розважальній програмі.

   

   

   

   

   

   


  Першим спілкування з родичами розпочав Володимир Биканов, начальник сегменту замовника. Він акцентував увагу на тому, чому саме варто працювати на ТОВ «Ядзакі Україна».
  Згодом візитери мали можливість безпосередньо побачити робочі місця своїх батьків, бабусь чи дітей, зробити пам’ятне фото. Уже під час невеличкого фуршету дружини кількох наших працівників відмітили охайність, комфорт та обсяги підприємства.  До речі, на дні відкритих дверей був присутній і голова села Новоселиця Михайло Пайдич. У невимушеному спілкуванні він відзначив значимість роботи на такому підприємстві для його односельчан, адже завдяки ТОВ «Ядзакі Україна» вони мають змогу працювати вдома, а не за кордоном.

   

   

   

   

   

  П’ятнадцятирічний син Алли Косташ Василь уже відвідував підприємство рік тому, адже навчається в технікумі. Та не знехтував можливістю ще раз ознайомитися із роботою заводу і, можливо, зробити певні висновки на майбутнє.
  Уже наступного місяця чекаємо на нових гостей.
   
  Автор: Діана Білецька
  Фото: Олександр Курта
  скачать dle 10.4фильмы бесплатно